KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666421
nr 1466 6421
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Nybrokajen. Signerad, blandteknik, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x60 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:32:31
9/5 17:57:02
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm